Вироби з натурального каменю любої складності.

Вироби з натурального каменю любої складності.

Виготовляємо під замовлення : камінні обудови, портали, сходи, альтанки, фонтани, колони, капітелі, арки, балясини, підвіконня, стільниці та інше. Працюємо з вапняком, пісковиком, гранітом, мармуром, оніксом...... Можливе встановлення. Створіть собі затишок. Ви на це заслуговуєте.

2019-11-08 13:13:00
3
Одесса
Номер: 713208

Пам'ятники вироби з каменю Пам'ятники вироби з каменю 23 Мая - Бизнес и услуги - Нововолынск Продамо різні вироби з натурального каменю ціна від виробника,якість гарантуємо,телефонуйте домовимось...

Монолітні перекриття любої складності 290 грн Монолітні перекриття любої складності 05 Февраля - Строительство и ремонт - Киев Заливаєм монолітні перекриття любої складності з горизонтальною та вертикальною опалубкою.

умивальники з натурального каменю 5 958 грн умивальники з натурального каменю 26 Июня - Строительство и ремонт - Стрый виготовляєм умивальники з натурального каменю. різноі величини.кожний умивальник індивідуальний від 40см.. в подарок мильничка. а також є тумбочки.

загрузка...

Оздоблення дому та саду виробами з натурального каменю Оздоблення дому та саду виробами з натурального каменю 30 Октября - Сад / огород - Львов Виготовляємо під замовлення :стовпчики,дашки на стовпчики,вази,фонтани,пілони,консолі,колони та інші вироби з натурального каменю.Різьблення в каменю,Скульптура.Можливе встановлення (окрема оплата) під ключ.Досвід в каменеобробці більше 15 ти років.

Ремонт телефонів любої складності Ремонт телефонів любої складності 21 Мая - Бизнес и услуги - Винница Ремонт телефонів любої складності. Телефонуйте запитуйте. Ремонт проводиться якісно та швидко. Детелі по телефону.

Утеплення фасаду декорування любої складності Утеплення фасаду декорування любої складності 18 Августа - Бизнес и услуги - Черновцы Утеплення фасаду любої складності. Досвід роботи. Своє риштування.

Умивальник з натурального каменю! (Швеція) 5 800 грн Умивальник з натурального каменю! (Швеція) 10 Февраля - Мебель - Тернополь Умивальник з натурального каменю компанії "Hillnaturalstone" Швеція! Новий! Можливе замовлення будь якої моделі! Звертайтесь!

Виготовлення пам'ятників з природного каменю Виготовлення пам'ятників з природного каменю 18 Апреля - Бизнес и услуги - Злазне Виготовлення під замовлення виробів з натурального каменю: пам'ятники, плитка, бруківка та інші вироби з каменю. Художнє компютерне оформлення. Є каталог в електроному стані В наявності є: -базальт; -граніт(лізник,капуста); -лабрадорит. ціна за 1кв.м2 по телефону є вайбер і WhatsApp

Опалення, водопровід, водовідведення любої складності 1 000 грн Опалення, водопровід, водовідведення любої складності 01 Октября - Строительство и ремонт - Черновцы Опалення, водопровід, водовідведення любої складності в Чернівцях та в області

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом.

Подробней →
Принять и закрыть