Термо фарба + лак. Батарей, котлів

180 грн

Термо фарба + лак. Батарей, котлів

2018-11-19 00:00:00 - Бытовая химия - Львов, Франковский

Термо стійка фарба до + 140 градусів. Біла. Емкімть 400 мл. Нова. Німеччина

Спеціалізована паста для миття рук POWER WASH

140 грн

Спеціалізована паста для миття рук POWER WASH

2018-07-14 00:00:00 - Бытовая химия - Львов, Франковский

Спеціалізована паста для миття рук POWER WASH 5 л призначена для очищення сильно забруднених рук. Являє собою суміш абразивного матеріалу і гелю для зволоження шкіри рук. До складу пасти входять компоненти, які пом’якшують шкіру рук та антисептик, що захищає мікротріщини і подряпини на шкірі від запальних процесів. Сприяє ефективному очищенню самих сильних забруднень ( таких як мазут, фарба, чорнило, бітум та ін.) Склад пасти для миття рук відповідає вимогам ЄС. Виробник - Німеччина Бренд - POWER WASH Об’єм -5л Звоніть-за ціну домовимося, але наявність уточняйте! В наявності є також "пробнічки" на 280мл! Ціна 18грн. Переглядайте і інші мої оголошення - внизу «Інші оголошення автора»

Засіб для видалення сажі Hansa 1 кг

245 грн

Засіб для видалення сажі Hansa 1 кг

2018-07-11 00:00:00 - Бытовая химия - Львов, Франковский

Засоби для чистки котла від сажі HANSA Засіб для видалення сажі Hansa в економ упаковці 1 кг призначений для: - обігрівальних котлів - камінів відкритого типу - цегляних і металевих димохід них труб - печей, плит - грубок - камінів закритого типу Це суміш спеціальних кристалів. Частина з них працює як каталізатор і перетворює сажу деревини в горючі гази, інша частина - виділяє гази при високої температури, які потім вступають в реакцію з смолистими відкладеннями, руйнуючи їх структуру. Все це призводить до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сухішою і нестійкою, обсипається, руйнується і згоряє. Використання очисника димоходу Hansa. Перед розпалюванням вогню засипте 1 або 2 мірних ковшики в опалювальний прилад. На початковому етапі рекомендується використовувати очищувач димоходу при кожному запалюванні вогню. Після 10 раз використовуйте засіб для чищення димоходу при кожному 4-5-му розпаленні. Кожен міліметр осаду на стінці котла призводить до збільшення витрати твердого палива на 10%. Використання спалювача може заощадити до 20% витрат на паливо !!! Більше інформації та товарів на https://dobroliv.ibud.ua/ua/praisy-companii .

ІKEA BERSEN для ванної кімнати.

1 500 грн

ІKEA BERSEN для ванної кімнати.

2018-11-28 00:00:00 - Бытовая химия - Львов, Франковский

Шафа біла ІKEA BERSEN для ванної кімнати. https://ikea-club.com.ua/ua/sku-40280051 Розміри товару: Ширина: 44 см Глибина: 47 см Висота: 83.4 см Головні риси: Ящики висуваються повністю, забезпечуючи зручний огляд і доступ до вмісту. Ящики з плавним ходом і стопором. Регульовані опори забезпечують стійкість і захищають від вогкості на підлозі. Артикульний номер: 40280051 розміри упаковки Ширина: 46 см Висота: 13 см Довжина: 87 см Вага: 26.4 кг Корисна інформація: Ніжки додаються. Ручки і петлі додаються. Для складання цих меблів потрібні дві людини. Для різних стін потрібні різні кріпильні пристосування. Підберіть відповідні для ваших стін шурупи, дюбелі, саморізи і т. П. (Не додаються). Цю меблі необхідно кріпити до стіни за допомогою доданого стінного кріплення. Інструкція по догляду: Протирати м'яким мильним розчином. Витирати чистою сухою тканиною. При попаданні рідини необхідно якомога швидше витерти поверхню, щоб запобігти проникненню вологи всередину матеріалу. Опис і розміри товару: Ніжка / Чохол / Інші частини: Нержавіюча сталь Каркас / Фронтальна частина ящика / Нижня частина ящика: ДСП, Плівка, Пластмаса АБС Задня панель: ДВП, Акрилова фарба Боковини ящика: Сталь, Епоксидне / поліестерне порошкове покриття Задня частина ящика: ДСП, Плівка

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Больше информации

Принять